Bitset standaard, TORX® (T40), 50 stuks 1/4" in grootverpakking (08070), 25 mm
Met de standaard bitset, TORX® (T40), 50 stuks 1/4" in grootverpakking (08070), 25 mm, levert Wiha een gereedschap dat specifiek is afgestemd op de eisen van elektronica en precisieassemblage. Voldoet aan uw eisen: de universele bits voor een breed scala aan toepassingen maken de bit ideaal voor permanente schroefverbindingen onder belasting. De combinatie van maatnauwkeurigheid en materiaalkwaliteit zorgt voor een duurzaam gereedschap voor dagelijks gebruik.
• Voldoet aan uw eisen: de universele bits voor de meest uiteenlopende toepassingen
• Toepassing: Speciaal voor professioneel gebruik.
• Voldoet aan uw eisen: de universele bits voor de meest uiteenlopende toepassingen
• Toepassing: Speciaal voor professioneel gebruik.
| Artikelnr. | WL51979 |
| Model | 7929012 |
| Alternatieve artikelnaam | 7929012 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 08070 |
| Leveringsomvang | 50 x bit standaard 25 mm TORX® 1/4" (01722) T40 |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 7929ZT |
| Brutogewicht (fabrikant) | 325 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX40 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | sprong |
| Gereedschapslengte | 25 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |