Niet vonkende slagringsleutel 120 mm van koperberyllium, 480 mm.
Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken. 120 mm slagringsleutel van koperberyllium, 480 mm.
• Gemaakt van koper beryllium.
• Voor gebruik met een hamer voor het aandraaien van grote bouten en moeren
• DIN 7444
• Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar gevaar voor brand en explosie door rondvliegende vonken bestaat.
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
• Gemaakt van koper beryllium.
• Voor gebruik met een hamer voor het aandraaien van grote bouten en moeren
• DIN 7444
• Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar gevaar voor brand en explosie door rondvliegende vonken bestaat.
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
| Artikelnr. | WL52930 |
| Model | NSB104-120 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | NSB104-120 |
| Lengte | 480 mm |
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Amagnetisch staal Koperen beryllium |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Type ringsleutel | Messing knokkelsleutel |
| Sleutelmaat | 120 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |