Niet-vonkende 89 mm slagringsleutel van koperberyllium, 380 mm.
Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar brand- en explosiegevaar bestaat door rondvliegende vonken. 89 mm slagringsleutel van koperberyllium, 380 mm.
• Gemaakt van koper beryllium.
• Voor gebruik met een hamer voor het aandraaien van grote bouten en moeren
• DIN 7444
• Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar gevaar voor brand en explosie door rondvliegende vonken bestaat.
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
• Gemaakt van koper beryllium.
• Voor gebruik met een hamer voor het aandraaien van grote bouten en moeren
• DIN 7444
• Niet-vonkend gereedschap wordt gebruikt op plaatsen waar gevaar voor brand en explosie door rondvliegende vonken bestaat.
• Anti-magnetisch, extreem corrosiebestendig
| Artikelnr. | WL53000 |
| Model | NSB104-89 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | NSB104-89 |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Amagnetisch staal Koperen beryllium |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Type ringsleutel | Messing knokkelsleutel |
| Sleutelmaat | 89 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |