ESD tafelblad Sintro, ESD hard laminaat, 27 mm dik, grijs, 930x750x27 mm
• 930 x 750 x 27 mm (BxDxH)
• ESD hard laminaat, lichtgrijs
• Lichtgrijs werkblad (RAL 7035), 27 mm dik
• met resistente randen rondom
• ESD hard laminaat, lichtgrijs
• Lichtgrijs werkblad (RAL 7035), 27 mm dik
• met resistente randen rondom
| Artikelnr. | WL53390 |
| Model | 45.903.89.0002 |
| Modellijn | Sintro |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 45.903.89.0002 |
| Lengte | 930 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | Tafelblad: lichtgrijs (RAL 7035) |
| Kleur | grauw |
| Incl. batterij | nee |
| Materiaal (tafelblad) | ESD-hard laminaat (EN 438) |
| Plaatdikte | 27 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |