ERGO™ tamperproof TORX®, schroevendraaier met rubberen handvat, TR8 x 75 mm
Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Schroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Voor TORX® sabotagebestendige schroeven met veiligheidsspeld
• Gebrande punt voor meer nauwkeurigheid
• 3-componenten handvat voor maximaal gebruiksgemak, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophangoog
• Hoogwaardig blad van staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Comfortabele 3-componenten handgreep voor optimale grip
• Afgeplatte handgreep voorkomt rollen
• Anti-roll vlak op handvat
• Schroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Voor TORX® sabotagebestendige schroeven met veiligheidsspeld
• Gebrande punt voor meer nauwkeurigheid
• 3-componenten handvat voor maximaal gebruiksgemak, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophangoog
• Hoogwaardig blad van staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Comfortabele 3-componenten handgreep voor optimale grip
• Afgeplatte handgreep voorkomt rollen
• Anti-roll vlak op handvat
| Artikelnr. | WL53428 |
| Model | BE 7908 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | BE-7908 |
| Lengte | 270 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 103 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX08 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Handvatbreedte | 17 mm |
| Gereedschapslengte | 178 mm |
| Handvatdiameter | 17 mm |
| Bladlengte | 75 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |