Schroevendraaier SoftFinish® TORX® ballpoint met zeskantig blad (32256), T30 x 115 mm, 1/4"
• Vereenvoudigt uw werk: Balpenkop vergemakkelijkt de toegang tot schroeven en laat u toe te werken onder een hoek tot 25
• Beschermt uw gezondheid: Met gepatenteerd SoftFinish® handvatontwerp voor hand- en spiervriendelijk werken. Aanbevolen door AGR artsen en therapeuten
• Verhoogt uw efficiëntie: Uniek Wiha-greepmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Toepassing: Voor alle moeilijk bereikbare TORX® schroeven.
• Beschermt uw gezondheid: Met gepatenteerd SoftFinish® handvatontwerp voor hand- en spiervriendelijk werken. Aanbevolen door AGR artsen en therapeuten
• Verhoogt uw efficiëntie: Uniek Wiha-greepmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Toepassing: Voor alle moeilijk bereikbare TORX® schroeven.
| Artikelnr. | WL54186 |
| Model | 362BE030115 |
| Alternatieve artikelnaam | 362BE030115 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 32256 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 362BE |
| Brutogewicht (fabrikant) | 104 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX30 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 233 mm |
| Bladlengte | 115 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |