Schroevendraaier SoftFinish® elektrisch vierkant (32396), #1 x 100 mm
• Verhoogt uw veiligheid: Wiha slanke bladen zorgen voor een goede en beschermde toegang tot diep liggende schroeven
• Beschermt uw gezondheid: Met gepatenteerd SoftFinish® handvatontwerp voor hand- en spiervriendelijk werken. Aanbevolen door AGR artsen en therapeuten
• Verhoogt uw efficiëntie: uniek Wiha steelmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Normen: Getest volgens IEC 60900
• Toepassing: Voor het vastschroeven van inwendige vierkantaandrijvingen (Robertson).
• Beschermt uw gezondheid: Met gepatenteerd SoftFinish® handvatontwerp voor hand- en spiervriendelijk werken. Aanbevolen door AGR artsen en therapeuten
• Verhoogt uw efficiëntie: uniek Wiha steelmaatconcept met optimale balans tussen kracht en controle
• Normen: Getest volgens IEC 60900
• Toepassing: Voor het vastschroeven van inwendige vierkantaandrijvingen (Robertson).
| Artikelnr. | WL54553 |
| Model | 358N1100 |
| Alternatieve artikelnaam | 358N1100 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 32396 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 358N |
| Brutogewicht (fabrikant) | 57 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | binnenvierkant |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Vierkante aansluiting | #1 / 2,3" |
| Gereedschapslengte | 211 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |