Vloermarkeringstegel met ESD-logo, X-Lock, geel, 497 x 497 x 7 mm, 1 stuk
ESD-pictogram, vloertegel ca. 497 x 497 mm, dikte 7 mm, nieuwe X-Lock verbinding, LET OP: alleen visueel karakter, tegel niet verkrijgbaar in ESD-versie.
• Vervaardigd in het Verenigd Koninkrijk volgens ISO9001-normen
• REACH-conform PVC
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• De oppervlakteweerstand van tegels varieert van 3,0 x 10⁴ ohm/m2 tot 3 x 10⁶ ohm.
• De contactweerstand ligt tussen 3,6 x 10⁵ Ohm en 9,5 x10⁵ Ohm.
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Antislip
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en lawaai
• Klik-en-gebruik installatie
• Isolatie van de vloer tegen kou en vocht
• Vervaardigd in het Verenigd Koninkrijk volgens ISO9001-normen
• REACH-conform PVC
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• De oppervlakteweerstand van tegels varieert van 3,0 x 10⁴ ohm/m2 tot 3 x 10⁶ ohm.
• De contactweerstand ligt tussen 3,6 x 10⁵ Ohm en 9,5 x10⁵ Ohm.
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Antislip
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en lawaai
• Klik-en-gebruik installatie
• Isolatie van de vloer tegen kou en vocht
| Artikelnr. | WL60406 |
| Fabrikant | ECOTILE |
| Fabrikant artikelnr. | 13.2322 / 7 MM |
| Lengte | 497 mm |
| Breedte | 497 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | geel (RAL 1023) |
| Kleur | geel |
| Incl. batterij | nee |
| Verbindingssysteem | X-Lock |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Kracht | 7 mm |
| Type oppervlak | Vloertegel met markering |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |