Striptang, verchroomd, geïsoleerd, 160 mm
Stripping side cutter met lange snijkant. Hoge snijprestaties door power joint. Nauwkeurige stripgaten voor geleiders van 1,5 en 2,5 mm². Comfortabel knippen van NYM-kabels tot 5 x 2,5 mm². Lange punten voor het fijnste snijwerk, zelfs in kleine ruimtes. Inductiegeharde precisie-snijkanten, hardheid van de snijkanten ca. 60 HRC. - Snijwaarden middelharde draad (diameter): Ø 1,5mm - Snijwaarden zachte draad (diameter): Ø 2,5mm - Strippingwaarden in vierkante millimeter: 1,5 / 2,5mm² - AWG: 15 / 13 - VDE-getest: Ja
• Precisie-stripgaten voor geleiders van 1,5 en 2,5 mm²
• Handig knippen van NYM-kabels tot 5 x 2,5 mm²
• Lange punten voor het fijnste snijwerk, zelfs in kleine ruimtes
• Inductiegeharde precisie-snijkanten, hardheid van de snijkanten ca. 60 HRC
• Precisie-stripgaten voor geleiders van 1,5 en 2,5 mm²
• Handig knippen van NYM-kabels tot 5 x 2,5 mm²
• Lange punten voor het fijnste snijwerk, zelfs in kleine ruimtes
• Inductiegeharde precisie-snijkanten, hardheid van de snijkanten ca. 60 HRC
| Artikelnr. | WL61364 |
| Model | 14 26 160 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 14 26 160 |
| Lengte | 175 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Lengte met verpakking | 177 mm |
| Breedte met verpakking | 61 mm |
| Hoogte met verpakking | 30 mm |
| Volume met verpakking | 0,315 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 216 g |
| Oppervlak | verchroomd |
| VDE | ja |
| ESD-compatibel | nee |
| AWG | 15 - 13 |
| Gereedschapslengte | 160 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Beschrijving Hoofd | verchroomd |
| Greep (uitdrukking) | VDE-geïsoleerd met meercomponentenhulzen, VDE-getest |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 1,5 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 2,5 mm |
| Type tang | Afstrip-zijsnijtang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |