Cobra® high-tech waterpomptang, grijs geatramenteerd, breedte over vlakken 46 mm, 250 mm
KNIPEX Cobra®: verstelling met een druk op de knop direct op het werkstuk. Fijninstelling voor optimale aanpassing aan verschillende werkstukafmetingen en handvriendelijke greeppositie. Zelfklemmend op buizen en moeren: geen wegglijden op het werkstuk, moeiteloos werken. Grijpvlakken met speciaal geharde tanden, hardheid van de tanden ca. 61 HRC: duurzaam veilig grijpen door hoge slijtvastheid. Doorlopende verbinding: hoge stabiliteit door dubbele geleiding. Veilige vergrendeling van de scharnierpen: geen onbedoelde verstelling. Knijpbeveiliging voorkomt knelverwondingen. Met slanke meercomponentenmouwen zonder kraag voor een betere hantering en gemakkelijker transport. - Verstelposities: 25 - capaciteit voor moeren, breedte over de flat (in): Ø 2 in - Capaciteit voor moeren, breedte over het vlak (mm): 46mm - Capaciteit voor buizen (diameter): Ø 50mm
• Instelling met één druk op de knop direct op het werkstuk
• Fijninstelling voor optimale aanpassing aan verschillende werkstukafmetingen en handvriendelijke greeppositie
• Zelfklemmend op buizen en moeren: geen wegglijden op het werkstuk, moeiteloos werken
• Grijpvlakken met speciaal geharde tanden, hardheid van de tanden ca. 61 HRC: duurzaam veilig grijpen door hoge slijtvastheid
• Gaatjesverbinding: hoge stabiliteit door dubbele geleiding
• Veilige vergrendeling van de scharnierpen: geen onbedoelde verstelling
• Knijpbeveiliging voorkomt knelverwondingen
• Instelling met één druk op de knop direct op het werkstuk
• Fijninstelling voor optimale aanpassing aan verschillende werkstukafmetingen en handvriendelijke greeppositie
• Zelfklemmend op buizen en moeren: geen wegglijden op het werkstuk, moeiteloos werken
• Grijpvlakken met speciaal geharde tanden, hardheid van de tanden ca. 61 HRC: duurzaam veilig grijpen door hoge slijtvastheid
• Gaatjesverbinding: hoge stabiliteit door dubbele geleiding
• Veilige vergrendeling van de scharnierpen: geen onbedoelde verstelling
• Knijpbeveiliging voorkomt knelverwondingen
| Artikelnr. | WL61791 |
| Model | 87 02 250 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 87 02 250 |
| Lengte | 250 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte met verpakking | 295 mm |
| Breedte met verpakking | 96 mm |
| Hoogte met verpakking | 53 mm |
| Volume met verpakking | 1,501 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 8976 |
| Productserie | Cobra® |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 366 g |
| Oppervlak | Grijs geatramenteerd |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Bevestiging voor valbeveiliging | nein |
| Gereedschapslengte | 250 mm |
| Beschrijving Hoofd | gepolijst |
| Greep (uitdrukking) | met slanke meer-componentengrepen |
| Type tang | Waterpomptang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |