Precisie-pincet naaldvormig, 135 mm
Voor het fijnste montagewerk. Extra fijne tips. Gladde grijpvlakken. Roestvrij, anti-magnetisch. Glansvrije matte afwerking. Amerikaanse vorm, stabiel. rechte vorm. roestvrij, antimagnetisch en zuurbestendig.
• Voor het fijnste montagewerk
• Extra fijne tips
• Gladde grijpvlakken
• Roestvrij, antimagnetisch
• Glansvrije matte afwerking
• Voor het fijnste montagewerk
• Extra fijne tips
• Gladde grijpvlakken
• Roestvrij, antimagnetisch
• Glansvrije matte afwerking
| Artikelnr. | WL61865 |
| Model | 92 22 13 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 92 22 13 |
| Lengte | 130 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Lengte met verpakking | 170 mm |
| Breedte met verpakking | 44 mm |
| Hoogte met verpakking | 20 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 34 g |
| Oppervlak | roestvrij, antimagnetisch, zuurbestendig |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 135 mm |
| Type pincet | Precisie pincet |
| Puntvorm (pincet) | spits |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |