Schroevendraaiers (slank) voor kruiskopschroeven Pozidriv®, gepolijst, geïsoleerd, 212 mm
Schroevendraaier (Slim) voor kruiskopschroeven: Gereduceerde bladisolatiediameter voor laagliggende..: Ergonomisch geoptimaliseerde 2-componenten handgreep voor een moeiteloze en handvriendelijke krachtoverbrenging. Anti-roll handvat vorm. - Maat: PZ2 - Meslengte: 100mm - Handvatlengte: 112mm - Lengte ongeïsoleerd mes: 18mm - VDE-getest: Ja
• Verminderde bladisolatiediameter voor laagliggende veer- en schroefelementen
• Ergonomisch geoptimaliseerde 2-componenten handgreep voor moeiteloze en handvriendelijke krachtoverbrenging
• Vorm anti-rolhandvat
• Verminderde bladisolatiediameter voor laagliggende veer- en schroefelementen
• Ergonomisch geoptimaliseerde 2-componenten handgreep voor moeiteloze en handvriendelijke krachtoverbrenging
• Vorm anti-rolhandvat
| Artikelnr. | WL62255 |
| Model | 98 25 02 SL |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 98 25 02 SL |
| Lengte | 215 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Lengte met verpakking | 324 mm |
| Breedte met verpakking | 124 mm |
| Hoogte met verpakking | 51 mm |
| Volume met verpakking | 2,066 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 99 g |
| Oppervlak | gepolijst |
| VDE | ja |
| Schroeftype | mixed |
| ESD-compatibel | nee |
| Schroevendraaier type | 1000 V geïsoleerd |
| Gereedschapslengte | 212 mm |
| Greep (uitdrukking) | VDE | isolerende meercomponentenhandgreep, VDE-getest |
| Bladlengte | 100 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |