WT-5412 Anti-slip tape geel grof 100mmx18m
• WT-5412 Anti-slip tape geel grof
• 100mm x 18m
• 100mm x 18m
| Artikelnr. | WL71562 |
| Fabrikant | 1ATapes |
| Fabrikant artikelnr. | 5412.04.0100 SM |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 5412 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |