Verwisselbaar blad zeskant voor torque schroevendraaier met sleutelgreep 4.0mm (38805)
Toepassing: Voor gecontroleerd schroeven met een bepaald koppel.
Extra: Zeer smalle klingdiameter voor moeilijk bereikbare schroeven.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Inbus 1 (mm): 4 mm
• Koppelwaarde max. (Nm): 8 Nm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 4 mm
• Totale lengte (mm): 75 mm
• Zichtbare bladlengte: 20 mm
• met batterij: Nee
Extra: Zeer smalle klingdiameter voor moeilijk bereikbare schroeven.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Inbus 1 (mm): 4 mm
• Koppelwaarde max. (Nm): 8 Nm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 4 mm
• Totale lengte (mm): 75 mm
• Zichtbare bladlengte: 20 mm
• met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL71970 |
| Alternatieve artikelnaam | 283693040 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 38805 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 283693 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 8,8 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Zeskantige aansluiting | 4 mm |
| Koppel (max.) | 8 Nm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |