Verwisselbare klinggleuf voor momentschroevendraaier met langshandgreep 2,0 mm (26228).
Verhoogt uw efficiëntie: Zeer slanke bladgeometrie speciaal geschikt voor moeilijk bereikbare toepassingen.
Toepassing: Voor gecontroleerd schroeven met een bepaald koppel.
Blade: Hoogwaardig chroom vanadium molybdeen staal, door en door gehard, mat verchroomd.
Blade: Wiha ChromTop® mespunt garandeert maximale maatvastheid.
Lemmet: Kleurcodering grijs.
Mespunt DIN ISO 2380-1.
• Bladdikte 1: 0,4 mm
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Sleuf 1: 2 mm
• Koppelwaarde max. (Nm): 0,4 Nm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 4 mm
• Totale lengte (mm): 175 mm
• Zichtbare bladlengte: 42 mm
• met batterij: Nee
Toepassing: Voor gecontroleerd schroeven met een bepaald koppel.
Blade: Hoogwaardig chroom vanadium molybdeen staal, door en door gehard, mat verchroomd.
Blade: Wiha ChromTop® mespunt garandeert maximale maatvastheid.
Lemmet: Kleurcodering grijs.
Mespunt DIN ISO 2380-1.
• Bladdikte 1: 0,4 mm
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Sleuf 1: 2 mm
• Koppelwaarde max. (Nm): 0,4 Nm
• Diameter zeshoekig blad (mm): 4 mm
• Totale lengte (mm): 175 mm
• Zichtbare bladlengte: 42 mm
• met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL71989 |
| Alternatieve artikelnaam | 2859020 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 26228 |
| Lengte | 194 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | Mespunt DIN ISO 2380-1. |
| Productserie | 28590 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 17,5 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Koppel (max.) | 0,4 Nm |
| Bladbreedte | 2 mm |
| Snijdikte | 0,4 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |