Veiligheidshamer medium zacht/hard met hickoryhouten steel, ronde kop 40, 325mm (26612)
Voldoet aan uw eisen: Zwarte kop / middelzacht: bijv. voor bestrating, betegeling, gipsplaten. Oranje kop / hard: bijv. voor montage- en demontagewerkzaamheden, bouwvak, werkplaatswerkzaamheden.
Vereenvoudigt uw werk: Gemakkelijker werken en optimaal effect met minder inspanning.
Vermindert uw kosten: Ergonomische hickory houtstijl en slagkoppen elk afzonderlijk verkrijgbaar als reserveonderdelen.
Zwaar
GS-goedgekeurd.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Diameter hamerkop: 40
• Hoogte hamerkop: 110 mm
• Totale lengte (mm): 325 mm
• met batterij: Nee
Vereenvoudigt uw werk: Gemakkelijker werken en optimaal effect met minder inspanning.
Vermindert uw kosten: Ergonomische hickory houtstijl en slagkoppen elk afzonderlijk verkrijgbaar als reserveonderdelen.
Zwaar
GS-goedgekeurd.
• Blisterverpakking: Nee
• ESD artikel: Geen
• Diameter hamerkop: 40
• Hoogte hamerkop: 110 mm
• Totale lengte (mm): 325 mm
• met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL72547 |
| Alternatieve artikelnaam | 83238040 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 26612 |
| Hoogte | 110 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 40 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 832-38 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 621 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |