ESD legbord 1200x430x2064, lichtgrijs
• voor 5 ordnerhoogtes
• incl. 4 verstelbare legborden (28 mm dik)
• Kleur: lichtgrijs
• Krasbestendig, slijtvast en gemakkelijk schoon te maken oppervlak
• Hoge zijdelingse stabiliteit door compact ontwerp
• Corpus volledig in deeg gezet en gelijmd
• Alle randen met ABS-kanten (2 mm)
• Stevig, gegroefd zichtbaar achterpaneel (13 mm)
• zijpanelen met een rij gaten in stappen van 32 mm
• Metalen plankdragers
• Sokkel met verborgen metalen hoogteverstellers om ongelijke vloeren te compenseren
• incl. 4 verstelbare legborden (28 mm dik)
• Kleur: lichtgrijs
• Krasbestendig, slijtvast en gemakkelijk schoon te maken oppervlak
• Hoge zijdelingse stabiliteit door compact ontwerp
• Corpus volledig in deeg gezet en gelijmd
• Alle randen met ABS-kanten (2 mm)
• Stevig, gegroefd zichtbaar achterpaneel (13 mm)
• zijpanelen met een rij gaten in stappen van 32 mm
• Metalen plankdragers
• Sokkel met verborgen metalen hoogteverstellers om ongelijke vloeren te compenseren
| Artikelnr. | WL73047 |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 512.455.01 |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 2064 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Hout |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |