DZ.1600 stereomicroscoop, binoculair, EWF 10x/22, wit
De moderne DZ stereomicroscoop is modulair opgebouwd rond een centrale zoombehuizing. De modulaire DZ microscoop - met zijn Extra Wide Field oculairen, Plan Apochromatische 0.5x, 1x en 2x gemeenschappelijke objectieven, ergonomische stereokop met 0-35° kantelbare inzet, statief met invallend en doorvallend licht LED verlichting - is samen met de Euromex D serie een van Euromex's top stereomicroscopen.
OKULARS
EWF oculairen 10x/22 mm
MICROSCOOPKOP
• Ergonomische binoculaire 0-35° kantelbare kop
• Dioptrie instelling ± 5 op beide oculairen
• Pupilafstand van 55 tot 75 mm
• Aansluitingen voor één of twee camera's
CENTRALE ZOOMUNIT
1:6,3 voor een totale vergroting van 8 tot 50x
GEMEENSCHAPPELIJK HOOFDOBJECTIEF
• Standaardconfiguraties worden geleverd met een 1x planapochromatisch gemeenschappelijk hoofdobjectief, werkafstand 78 mm.
• Andere planapochromatische hoofdobjectieven 0,5x (werkafstand 126 mm) en 2x (werkafstand 33 mm) zijn ook verkrijgbaar.
• Alle optieken hebben een antireflecterende coating voor maximale lichttransmissie en zijn behandeld tegen schimmelaantasting.
STAND
• Groot ergonomisch statief met ø 100 mm objectplaat en twee objectklemmen
• Coaxiale grof- en fijnaandrijving
VERLICHTING van het standaard statief DZ.5040
• Doorvallend en gereflecteerd licht LED-verlichting met 3 W en ingebouwde 100-240 V voedingseenheid
• Beide verlichtingen kunnen gelijktijdig worden gebruikt en de lichtintensiteit kan afzonderlijk worden ingesteld
LEVERINGSOMVANG
• Geleverd met netsnoer, stofhoes, reservezekering en gebruiksaanwijzing.
• Alles verpakt in een polystyreen doos
OKULARS
EWF oculairen 10x/22 mm
MICROSCOOPKOP
• Ergonomische binoculaire 0-35° kantelbare kop
• Dioptrie instelling ± 5 op beide oculairen
• Pupilafstand van 55 tot 75 mm
• Aansluitingen voor één of twee camera's
CENTRALE ZOOMUNIT
1:6,3 voor een totale vergroting van 8 tot 50x
GEMEENSCHAPPELIJK HOOFDOBJECTIEF
• Standaardconfiguraties worden geleverd met een 1x planapochromatisch gemeenschappelijk hoofdobjectief, werkafstand 78 mm.
• Andere planapochromatische hoofdobjectieven 0,5x (werkafstand 126 mm) en 2x (werkafstand 33 mm) zijn ook verkrijgbaar.
• Alle optieken hebben een antireflecterende coating voor maximale lichttransmissie en zijn behandeld tegen schimmelaantasting.
STAND
• Groot ergonomisch statief met ø 100 mm objectplaat en twee objectklemmen
• Coaxiale grof- en fijnaandrijving
VERLICHTING van het standaard statief DZ.5040
• Doorvallend en gereflecteerd licht LED-verlichting met 3 W en ingebouwde 100-240 V voedingseenheid
• Beide verlichtingen kunnen gelijktijdig worden gebruikt en de lichtintensiteit kan afzonderlijk worden ingesteld
LEVERINGSOMVANG
• Geleverd met netsnoer, stofhoes, reservezekering en gebruiksaanwijzing.
• Alles verpakt in een polystyreen doos
| Artikelnr. | WL74714 |
| Model | DZ.1600 |
| Fabrikant | EUROMEX |
| Fabrikant artikelnr. | DZ.1600 |
| Lengte | 440 mm |
| Breedte | 390 mm |
| Hoogte | 680 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | wit |
| Incl. batterij | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |