Soldeer- en heteluchtstation i-CON VARIO 2 MK2, 200W
Het i-CON VARIO 2 MK2 meerkanaals soldeer- en desoldeerstation biedt de professionele soldeergebruiker twee soldeergereedschappen die gelijktijdig gebruikt kunnen worden. De nieuwe, ergonomische i-TOOL AIR S heteluchtsoldeerbout (200 W) kan parallel gebruikt worden met de 150 W i-TOOL MK2, een ander soldeergereedschap voor klassiek solderen, of het nieuwe CHIP TOOL VARIO desoldeerpincet (80 W). Andere ERSA-soldeergereedschappen kunnen als alternatief worden gebruikt. De compacte, ESD-veilige voedingseenheid biedt, zoals gebruikelijk in de i-CON familie, eenvoudige en duidelijke bedienbaarheid. Net als bij de grotere i-CON VARIO 4 MK2 zijn interfaces met Ersa soldeerdampafzuigers en voorverwarmingsplaten vanzelfsprekend, net als de eenvoudige en veilige configuratie van het station via een microSD geheugenkaart.
| Artikelnr. | WL75476 |
| Model | i-CON VARIO 2 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0ICV2005AI |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 3,7 kg |
| Stroom | 200 W |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Soldeerpunttemperatuur (max.) | 550 °C |
| Temperatuurbereik °C (van) | 50 °C |
| Tipserie | 472 |
| Diameter van de soldeerpunt | 3,5 mm |
| Digitaal display | ja |
| ESD-compatibel | ja |