2515 Lange schildersbroek, Unisex, Wit/Zwart, 98
Schildersbroek met voorgevormde pijpen en CORDURA® kniezakken. De kniebescherming kan op twee verschillende niveaus worden geplaatst. Twee voorzakken en twee achterzakken versterkt met CORDURA®. Loshangende spijkerzakken versterkt met CORDURA®. De ophangzak aan de linkerkant heeft een extra vak. De ophangzak aan de rechterkant heeft drie kleinere accessoirevakken en een verborgen uitklapbaar ID-vak. Verstelbare hamerlus. Liniaalzak aan de voorkant die los zit aan de onderkant voor meer comfort. De duimstokzak is voorzien van twee meshouders, een lus en een pennenzakje. Beenzak aan de linkerkant met gesloten ritssluiting en vakken voor pen en telefoon. D-ring.
• OEKO-Tex: SE 20-248
• Kniezakken
• Steekzakken
• Beenzakken
• OEKO-Tex: SE 20-248
• Kniezakken
• Steekzakken
• Beenzakken
| Artikelnr. | WL78573 |
| Model | 1000855 |
| Alternatieve artikelnaam | 2515-0105-C148 |
| Fabrikant | TOP SWEDE |
| Fabrikant artikelnr. | 1000855924148 |
| Lengte met verpakking | 380 mm |
| Breedte met verpakking | 300 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | veelkleurig |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 1,2 kg |
| Geslacht | uniseks |
| Broeklengte | lang |
| Maat | 98 |
| Materiaalsamenstelling | 100% katoen |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Båstadgruppen AB Fraktgatan 1 SE-262 21 73 Ängelholm www.bastadgruppen.com |