Laadoppervlak tafelwagen 1200 x 800 mm
• Pakketdienst: gedemonteerd
• Totale laadcapaciteit (kg): 600
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 1200
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 800
• Hoogte legborden (mm): 270, 900
• Totale lengte (mm): 1397
• Totale breedte (mm): 809
• Totale hoogte (mm): 900
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 200 x 40
• Totale laadcapaciteit (kg): 600
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 1200
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 800
• Hoogte legborden (mm): 270, 900
• Totale lengte (mm): 1397
• Totale breedte (mm): 809
• Totale hoogte (mm): 900
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 200 x 40
| Artikelnr. | WL79760 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 24031403 |
| Lengte | 1397 mm |
| Breedte | 809 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Banden | TPE |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |