Laadoppervlak tafelwagen 1000 x 600 mm
• Pakketdienst: gedemonteerd
• Totale laadcapaciteit (kg): 300
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 1000
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 600
• Hoogte legborden (mm): 200, 820
• Totale lengte (mm): 1135
• Totale breedte (mm): 611
• Totale hoogte (mm): 1040
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 125 x 32
• Totale laadcapaciteit (kg): 300
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 1000
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 600
• Hoogte legborden (mm): 200, 820
• Totale lengte (mm): 1135
• Totale breedte (mm): 611
• Totale hoogte (mm): 1040
• Banden: TPE
• Wielmaat (mm): 125 x 32
| Artikelnr. | WL79911 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 3742 |
| Lengte | 1135 mm |
| Breedte | 745 mm |
| Hoogte | 1040 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Banden | TPE |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |