Steekwagen - PU wielen Laadoppervlak 845 x 545 mm
• Pakketdienst: gedemonteerd
• Totale laadcapaciteit (kg): 400
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 845
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 545
• Totale lengte (mm): 1525
• Totale breedte (mm): 840
• Totale hoogte (mm): 811
• Banden: PU massief
• Wielmaat (mm): 400 x 100
• Totale laadcapaciteit (kg): 400
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 845
• Bruikbare oppervlakte breedte (mm): 545
• Totale lengte (mm): 1525
• Totale breedte (mm): 840
• Totale hoogte (mm): 811
• Banden: PU massief
• Wielmaat (mm): 400 x 100
| Artikelnr. | WL80084 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 6104P |
| Lengte | 1525 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Hoogte | 811 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | Handkar |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Banden | PU Vollmaterial |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |