Soldeerstation i-CON VARIO 2 MK2, 120W
Met de i-CON 2V MK2 heeft ERSA een combinatie soldeerstation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. Het elektronicastation heeft een tweede aansluiting voor een extra i-TOOL, of als alternatief gereedschap voor het desolderen van SMD-componenten of bedrade componenten.
| Artikelnr. | WL80472 |
| Model | i-CON VARIO 2 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC2205VIT |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 3,823 kg |
| Stroom | 120 W |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Soldeerpunttemperatuur (max.) | 450 °C |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Tipserie | 142 |
| Diameter van de soldeerpunt | 1,6 mm |
| Digitaal display | ja |
| Vervangende radiator | Ersa 016100J |
| ESD-compatibel | ja |