Puntige combinatietang, geïsoleerd, met meer-componentengrepen, VDE-gekeurd, bevestigingsoog, verchroomd, 145 mm (SB kaart/blisterverpakking)
| Artikelnr. | WL80593 |
| Model | 08 26 145 T BK |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 08 26 145 T BK |
| Lengte | 154 mm |
| Breedte | 59 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Lengte met verpakking | 245 mm |
| Breedte met verpakking | 85 mm |
| Hoogte met verpakking | 2 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | IEC 60900 |
| Nettogewicht (fabrikant) | 195 g |
| VDE | ja |
| Facet | Snijkant met afschuining |
| ESD-compatibel | nee |
| Bevestiging voor valbeveiliging | ja |
| Geïsoleerd | ja |
| Gereedschapslengte | 145 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-component hulzen |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen | 16 mm² |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen (diameter) | 8 mm |
| Type tang | combitang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |