Kabeltang bekleed met kunststof, zwart geatramenteerd, 160 mm (SB-kaart/blister)
| Artikelnr. | WL80615 |
| Model | 13 01 160 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 13 01 160 SB |
| Lengte | 195 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Lengte met verpakking | 254 mm |
| Breedte met verpakking | 86 mm |
| Hoogte met verpakking | 92 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 134 g |
| VDE | nee |
| Facet | snijkant met facet |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | geen |
| Kaakvorm | vlak |
| Stripwaarde in mm² | 0,5 – 2,5 mm² |
| Gereedschapslengte | 160 mm |
| Greep (uitdrukking) | Kunststof bekleding |
| Type tang | Bedradingstang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |