Borgveertang voor buitenringen op kunststof beklede assen, Ø 3 - 10 mm, zwart geatramenteerd, 125 mm (SB kaart/blister)
| Artikelnr. | WL80700 |
| Model | 46 21 A01 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 46 21 A01 SB |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Lengte met verpakking | 253 mm |
| Breedte met verpakking | 115 mm |
| Hoogte met verpakking | 92 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 107 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Diameter (punt) | 0,9 mm |
| Geïsoleerd | geen |
| Gereedschapslengte | 125 mm |
| Greep (uitdrukking) | Plastic coating |
| Type tang | borgringtang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |