Elektronische Super Knips® XL met meer-componentengrepen, gepolijst, 140 mm (SB kaart/blister)
| Artikelnr. | WL80829 |
| Model | 78 61 140 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 78 61 140 SB |
| Lengte | 183 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte met verpakking | 253 mm |
| Breedte met verpakking | 115 mm |
| Hoogte met verpakking | 92 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 107 g |
| VDE | nee |
| Facet | Snijkant zonder afschuining |
| Hoofdbreedte | 15,7 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Snijwaarde draad zacht (min.) | 0,2 mm |
| Snijwaarde draad zacht (max.) | 2,1 mm |
| Gereedschapslengte | 140 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-component hulzen |
| Lengte van de kaken | 12,3 mm |
| Type tang | elektronische tang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |