Tangsleutel Tang en moersleutel in één gereedschap, geïsoleerd, met meer-componentenhulzen, VDE-gekeurd, verchroomd, 250 mm (SB kaart/blister)
Tangsleutel vervangt een set steeksleutels, zowel metrisch als imperiaal. Gladde bekken voor zachte montage van oppervlaktebehandelde fittingen - werkt direct op chroom! Praktische instelschaal: Met een gelaserde schaalverdeling (metrisch en imperiaal) kan de sleutelwijdte vooraf worden ingesteld. Ook uitstekend voor het grijpen, vasthouden, aandrukken en buigen van werkstukken. Geen randbeschadiging op gevoelige oppervlakken door spelingsvrij contact over het hele oppervlak. Geen onbedoelde verstelling van de grijpbekken en geen wegglijden van het scharnier. Traploos grijpen van alle sleutelmaten tot de gespecificeerde capaciteit door parallel geleide bekken. De slag tussen de grijpbekken maakt snel vast- en losdraaien van schroefverbindingen mogelijk volgens het ratelprincipe. Hoge grijpkracht door 10-voudige handkrachtversterking. SB-kaart/blister.
| Artikelnr. | WL80866 |
| Model | 86 06 250 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 86 06 250 SB |
| Lengte | 333 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Lengte met verpakking | 369 mm |
| Breedte met verpakking | 165 mm |
| Hoogte met verpakking | 93 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | IEC 60900 |
| Nettogewicht (fabrikant) | 563 g |
| Puntdikte | 8 mm |
| VDE | ja |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | ja |
| Gereedschapslengte | 250 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-component hulzen |
| Capaciteit | Moeren Breedte over platte vlakken (inch): 2 in |
| Type tang | tang sleutel |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |