Tegelbrekertang met kunststof bekleding, verchroomd, 250 mm (SB-kaart/blister)
| Artikelnr. | WL81020 |
| Model | 91 13 250 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 91 13 250 SB |
| Lengte | 307 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte met verpakking | 369 mm |
| Breedte met verpakking | 165 mm |
| Hoogte met verpakking | 93 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 546 g |
| VDE | nee |
| Gezamenlijk ontwerp | Doorvoeg |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | geen |
| Gereedschapslengte | 250 mm |
| Greep (uitdrukking) | Bekleed met kunststof |
| Type tang | speciale tang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |