Soldeerstation voedingseenheid VARIO 1 MK2, 80W
Met de i-CON 1 MK2 heeft ERSA een soldeerstation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. De extreem kleine, lichte, ergonomische en krachtige i-Tool soldeerbout levert een belangrijke bijdrage aan een verbeterde kwaliteit, productiviteit en een enorme verlaging van de bedrijfskosten.
| Artikelnr. | WL81029 |
| Model | i-CON VARIO 1 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC1105V |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 3,1 kg |
| Stroom | 80 W |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Soldeerpunttemperatuur (max.) | 450 °C |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Tipserie | 142 |
| Diameter van de soldeerpunt | 1,6 mm |
| Digitaal display | ja |
| Vervangende radiator | 016100J |
| ESD-compatibel | ja |