Soldeerstation i-CON PICO, MK2, 230 W
De i-CON PICO MK2 biedt de beginnersfuncties die ook in de industriële productie gewaardeerd worden, zoals zeer snel opwarmen en heropwarmen, stand-by en kalibratiefunctie.
Dankzij het eenvoudige bedieningsconcept kan de gebruiker zowel de werktemperatuur als de stand-bytijd en een kalibratiewaarde variabel instellen. Meer
Verdere instelmogelijkheden, zoals vaste temperaturen, energieniveau, vergrendeling en uitschakelfunctie, worden geboden door het gebruik van gratis pc-software en een optionele micro SD-kaart.
Beschikbare micro SD-geheugenkaart. Het totale technologische concept van de i-CON PICO MK2 zorgt ervoor dat elke toepassing wordt verwerkt met optimale parameters.
Hierdoor staat het station voor maximale procesbetrouwbaarheid en kwaliteitscontrole met lage investerings- en bedrijfskosten. Automatische stand-by en
standby- en rustfuncties zorgen voor energiebesparing en langere piektijden.
Dankzij het eenvoudige bedieningsconcept kan de gebruiker zowel de werktemperatuur als de stand-bytijd en een kalibratiewaarde variabel instellen. Meer
Verdere instelmogelijkheden, zoals vaste temperaturen, energieniveau, vergrendeling en uitschakelfunctie, worden geboden door het gebruik van gratis pc-software en een optionele micro SD-kaart.
Beschikbare micro SD-geheugenkaart. Het totale technologische concept van de i-CON PICO MK2 zorgt ervoor dat elke toepassing wordt verwerkt met optimale parameters.
Hierdoor staat het station voor maximale procesbetrouwbaarheid en kwaliteitscontrole met lage investerings- en bedrijfskosten. Automatische stand-by en
standby- en rustfuncties zorgen voor energiebesparing en langere piektijden.
| Artikelnr. | WL81269 |
| Model | i-CON PICO MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC1305 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 1,992 kg |
| Stroom | 80 W |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Tipserie | 142 |
| Digitaal display | ja |
| ESD-compatibel | ja |