Soldeerstation i-CON VARIO 1 MK2, 80W
Met de i-CON 1 MK2 heeft ERSA een soldeerstation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. De extreem kleine, lichte, ergonomische en krachtige i-TOOL MK2 soldeerbout levert een belangrijke bijdrage aan een verbeterde kwaliteit, productiviteit en een enorme verlaging van de bedrijfskosten.
| Artikelnr. | WL82850 |
| Model | i-CON VARIO 1 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC1105A |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 3,011 kg |
| Stroom | 80 W |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Digitaal display | ja |
| ESD-compatibel | ja |