Soldeerstation i-CON VARIO 2 MK2, 150W
Innovatieve oplossing voor intelligent handsolderen en soldeerdampafzuiging
Met de i-CON 2V MK2 heeft ERSA een combinatie soldeerstation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. De (optionele) ERSA soldeerdampafzuigers (EA 110 plus i en EA1&2) worden 3 seconden nadat de i-tool in stand-by modus gaat uitgeschakeld via de geïntegreerde interface. U kunt de interface ook gebruiken om een verwarmingsplaat aan te sluiten en aan te sturen (bijv.: 0IRHP100A-03). Het elektronicastation heeft een tweede aansluiting voor een andere i-tool of voor gereedschap voor het desolderen van SMD-componenten of bedrade componenten. De i-CON serie is van nature antistatisch.
Met de i-CON 2V MK2 heeft ERSA een combinatie soldeerstation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. De (optionele) ERSA soldeerdampafzuigers (EA 110 plus i en EA1&2) worden 3 seconden nadat de i-tool in stand-by modus gaat uitgeschakeld via de geïntegreerde interface. U kunt de interface ook gebruiken om een verwarmingsplaat aan te sluiten en aan te sturen (bijv.: 0IRHP100A-03). Het elektronicastation heeft een tweede aansluiting voor een andere i-tool of voor gereedschap voor het desolderen van SMD-componenten of bedrade componenten. De i-CON serie is van nature antistatisch.
| Artikelnr. | WL83114 |
| Model | i--CON VARIO 2 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC2205V0C |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 3,823 kg |
| Stroom | 150 W |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Digitaal display | ja |
| ESD-compatibel | ja |