Geleidingsset voor SFR-B, Ø 0,8 mm, 0,7 m, zonder soldeerdraadperforatie
De GSFR-geleidingsset is bedoeld voor gebruik met de SFR-soldeerinvoer in automatische soldeerprocessen en is compatibel met soldeerdraaddiameters van Ø 0,8 - 0,82 mm. Als de SFR niet op de soldeerkop van de robot is bevestigd, zijn er verschillende geleidelengtes beschikbaar, zie handleiding voor gedetailleerde informatie.
| Artikelnr. | WL83146 |
| Model | GSFR08D07-B |
| Modellijn | SFR-B |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | GSFR08D07-B |
| Lengte | 700 mm |
| Lengte met verpakking | 245 mm |
| Breedte met verpakking | 185 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Perforatie | geen |
| Draaddiameter | 0,8 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| Draaddiameter | 0,8 – 0,82 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Productgalerij overslaan
Onderdelen
andere varianten
Geleidingsbuis voor soldeerdraad, SFR-B, Ø 0,8 mm, 0,7 m
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83375
Fabrikantnr.
0029651
Varianten van CHF 114,61
Normale prijs:
CHF 126,39
andere varianten
Inlaatgeleidingsslang voor SFR-B, Ø 0,7-1,0 mm
Normale prijs:
CHF 35,33
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83363
Fabrikantnr.
0029950
andere varianten
Naald voor SFR-B, Ø 0,8 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83356
Fabrikantnr.
0029943
Varianten van CHF 16,31
Normale prijs:
CHF 20,22
andere varianten
Inlaatmondstuk voor SFR-B, Ø 0,8 mm
Normale prijs:
CHF 54,36
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83349
Fabrikantnr.
0030537
andere varianten
Steunrol voor SFR-B, Ø 0,7-1,0 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL73168
Fabrikantnr.
0019480
Varianten van CHF 21,75
Normale prijs:
CHF 31,67
Aandrijfwiel voor SFR-B
Normale prijs:
CHF 22,80
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL73167
Fabrikantnr.
0019479
Schroeven voor SFR-B, 2 stuks
Normale prijs:
CHF 2,32
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL69274
Fabrikantnr.
0026695
Stelschroef voor SFR-B, 3 stuks
Normale prijs:
CHF 1,90
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL63400
Fabrikantnr.
0026696
Telwiel voor SFR-B (0026693)
Normale prijs:
CHF 24,47
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL61107
Fabrikantnr.
0026693
Productgalerij overslaan
Leveringsomvang
andere varianten
Geleidingsbuis voor soldeerdraad, SFR-B, Ø 0,8 mm, 0,7 m
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83375
Fabrikantnr.
0029651
Varianten van CHF 114,61
Normale prijs:
CHF 126,39
andere varianten
Inlaatgeleidingsslang voor SFR-B, Ø 0,7-1,0 mm
Normale prijs:
CHF 35,33
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83363
Fabrikantnr.
0029950
andere varianten
Naald voor SFR-B, Ø 0,8 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83356
Fabrikantnr.
0029943
Varianten van CHF 16,31
Normale prijs:
CHF 20,22
andere varianten
Inlaatmondstuk voor SFR-B, Ø 0,8 mm
Normale prijs:
CHF 54,36
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83349
Fabrikantnr.
0030537
andere varianten
Steunrol voor SFR-B, Ø 0,7-1,0 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL73168
Fabrikantnr.
0019480
Varianten van CHF 21,75
Normale prijs:
CHF 31,67
Aandrijfwiel voor SFR-B
Normale prijs:
CHF 22,80
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL73167
Fabrikantnr.
0019479
Schroeven voor SFR-B, 2 stuks
Normale prijs:
CHF 2,32
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL69274
Fabrikantnr.
0026695
Stelschroef voor SFR-B, 3 stuks
Normale prijs:
CHF 1,90
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL63400
Fabrikantnr.
0026696
Telwiel voor SFR-B (0026693)
Normale prijs:
CHF 24,47
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL61107
Fabrikantnr.
0026693
Productgalerij overslaan
Accessoires
Automatische soldeerbout voor R470
Normale prijs:
CHF 2.446,13
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL50753
Fabrikantnr.
TRA470-B
Automatische soldeerbout voor R245
Normale prijs:
CHF 2.446,13
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL47134
Fabrikantnr.
TRA245-B
Automatische soldeerdraadinvoer
Normale prijs:
CHF 997,51
Beschikbaar
Artikelnr.
WL47133
Fabrikantnr.
SFR-B
Soldeerkop voor geautomatiseerde soldeerprocessen
Normale prijs:
CHF 2.401,67
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL42700
Fabrikantnr.
RBA-A
Soldeerbout voor R470, handbediend
Normale prijs:
CHF 471,34
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL42697
Fabrikantnr.
TR470-B
Handm. Patroonwissel R245
Normale prijs:
CHF 471,34
Beschikbaar
Artikelnr.
WL42696
Fabrikantnr.
TR245-B