Geleidingsset voor SFR-B, Ø 1,6 mm, 0,5 m, met soldeerdraadperforatie
De GSFR-geleidingsset is bedoeld voor gebruik met de SFR-soldeerinvoer in automatische soldeerprocessen en is compatibel met soldeerdraaddiameters van Ø 1,6 - 1,63 mm. Deze geleidingsset is geschikt voor de SFR soldeerdraadaanvoer en kan eenvoudig worden verwisseld als andere soldeerdraaddiameters worden gebruikt. Er zijn ook geleidingsets verkrijgbaar zonder soldeerdraadperforatie en voor andere draaddiameters. Als de SFR niet op de soldeerkop van de robot is bevestigd, zijn er verschillende geleiderlengtes beschikbaar, zie handleiding voor gedetailleerde informatie.
| Artikelnr. | WL83188 |
| Model | GSFR16V05-B |
| Modellijn | SFR-B |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | GSFR16V05-B |
| Lengte | 500 mm |
| Lengte met verpakking | 245 mm |
| Breedte met verpakking | 185 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Perforatie | ja |
| Draaddiameter | 1,6 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| Draaddiameter | 1,6 – 1,63 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Productgalerij overslaan
Onderdelen
andere varianten
Geleidingsbuis voor soldeerdraad, SFR-B, Ø 1,6 mm, 0,5 m
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83389
Fabrikantnr.
0031468
Varianten van CHF 114,61
Normale prijs:
CHF 126,39
andere varianten
Geleiderol voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83367
Fabrikantnr.
0025922
Varianten van CHF 27,19
Normale prijs:
CHF 54,36
andere varianten
Instroomslang voor SFR-B, Ø 1,2-1,6 mm
Normale prijs:
CHF 35,33
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83364
Fabrikantnr.
0029951
andere varianten
Naald voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83360
Fabrikantnr.
0029947
Varianten van CHF 16,31
Normale prijs:
CHF 17,67
Telwiel voor SFR-B (0026694)
Normale prijs:
CHF 19,03
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83354
Fabrikantnr.
0026694
andere varianten
Inlaatmondstuk voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Normale prijs:
CHF 54,36
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83353
Fabrikantnr.
0030541
Tussenmondstuk voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Normale prijs:
CHF 32,61
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83345
Fabrikantnr.
0030565
Schroeven voor SFR-B, 2 stuks
Normale prijs:
CHF 2,32
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL69274
Fabrikantnr.
0026695
Stelschroef voor SFR-B, 3 stuks
Normale prijs:
CHF 1,90
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL63400
Fabrikantnr.
0026696
Productgalerij overslaan
Leveringsomvang
andere varianten
Geleidingsbuis voor soldeerdraad, SFR-B, Ø 1,6 mm, 0,5 m
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83389
Fabrikantnr.
0031468
Varianten van CHF 114,61
Normale prijs:
CHF 126,39
andere varianten
Geleiderol voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83367
Fabrikantnr.
0025922
Varianten van CHF 27,19
Normale prijs:
CHF 54,36
andere varianten
Instroomslang voor SFR-B, Ø 1,2-1,6 mm
Normale prijs:
CHF 35,33
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83364
Fabrikantnr.
0029951
andere varianten
Naald voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83360
Fabrikantnr.
0029947
Varianten van CHF 16,31
Normale prijs:
CHF 17,67
Telwiel voor SFR-B (0026694)
Normale prijs:
CHF 19,03
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83354
Fabrikantnr.
0026694
andere varianten
Inlaatmondstuk voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Normale prijs:
CHF 54,36
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83353
Fabrikantnr.
0030541
Tussenmondstuk voor SFR-B, Ø 1,6 mm
Normale prijs:
CHF 32,61
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83345
Fabrikantnr.
0030565
Schroeven voor SFR-B, 2 stuks
Normale prijs:
CHF 2,32
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL69274
Fabrikantnr.
0026695
Stelschroef voor SFR-B, 3 stuks
Normale prijs:
CHF 1,90
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL63400
Fabrikantnr.
0026696
Productgalerij overslaan
Accessoires
Automatische soldeerbout voor R470
Normale prijs:
CHF 2.446,13
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL50753
Fabrikantnr.
TRA470-B
Automatische soldeerbout voor R245
Normale prijs:
CHF 2.446,13
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL47134
Fabrikantnr.
TRA245-B
Automatische soldeerdraadinvoer
Normale prijs:
CHF 997,51
Beschikbaar
Artikelnr.
WL47133
Fabrikantnr.
SFR-B
Soldeerkop voor geautomatiseerde soldeerprocessen
Normale prijs:
CHF 2.401,67
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL42700
Fabrikantnr.
RBA-A
Soldeerbout voor R470, handbediend
Normale prijs:
CHF 471,34
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL42697
Fabrikantnr.
TR470-B
Handm. Patroonwissel R245
Normale prijs:
CHF 471,34
Beschikbaar
Artikelnr.
WL42696
Fabrikantnr.
TR245-B