ESD-ladeblok 45 met wielen
Hoogwaardige stalen ladeblokken met centrale vergrendeling voor het opbergen van gereedschap en kleine onderdelen.
| Artikelnr. | WL85157 |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | 60749303 |
| Lengte | 450 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | lichtgrijs |
| Materiaal | Staal met epoxy poedercoating |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 150 kg |
| ESD-compatibel | ja |