ESD-inlegbak voor Euroboxen 3-6-10 en 4-6-10, 520 x 345 x 60 mm
Ontdek de ESD-inlegbak voor Euroboxen bij Weidinger.eu - de ideale oplossing voor uw elektronicaproductie. Deze dissipatieve tray van Licefa is gemaakt van hoogwaardig polystyreen (PS) en biedt betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading. Met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm zorgt het voor een veilige opslag en transport van gevoelige elektronische componenten.
De elegante zwarte inzetbak past perfect in de Euroboxen 3-6-10 (artikelnummer 2443929) en 4-6-10 (artikelnummer 2443930) en biedt met zijn binnenafmetingen van 520 x 345 x 60 mm voldoende ruimte voor je componenten. Met artikelnummer 2423174 kun je dit onmisbare accessoire gemakkelijker bestellen.
Profiteer van het robuuste ontwerp en de optimale pasvorm, die een efficiënte organisatie en hantering in uw productie mogelijk maken. Vertrouw op de kwaliteit en functionaliteit van de ESD-inlegbak van Licefa om uw elektronicaproductie veiliger en efficiënter te maken.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 520 x 345 x 60 mm
• Geschikt voor Eurobox 3-6-10 (2443929) en Eurobox 4-6-10 (2443930)
De elegante zwarte inzetbak past perfect in de Euroboxen 3-6-10 (artikelnummer 2443929) en 4-6-10 (artikelnummer 2443930) en biedt met zijn binnenafmetingen van 520 x 345 x 60 mm voldoende ruimte voor je componenten. Met artikelnummer 2423174 kun je dit onmisbare accessoire gemakkelijker bestellen.
Profiteer van het robuuste ontwerp en de optimale pasvorm, die een efficiënte organisatie en hantering in uw productie mogelijk maken. Vertrouw op de kwaliteit en functionaliteit van de ESD-inlegbak van Licefa om uw elektronicaproductie veiliger en efficiënter te maken.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 520 x 345 x 60 mm
• Geschikt voor Eurobox 3-6-10 (2443929) en Eurobox 4-6-10 (2443930)
| Artikelnr. | WL85613 |
| Alternatieve artikelnaam | ET-3-6-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2423174 |
| Lengte | 520 mm |
| Breedte | 345 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 780 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |