ESD-inzetstuk voor Euro-koffer 3 en 4, 2 uitsparingen, 550 x 350 x 43 mm
Ontdek de ESD-inlegplaat 550 x 350 x 43 mm van Licefa, verkrijgbaar bij Weidinger.eu, die speciaal is ontwikkeld voor elektronicaproductie. Dit hoogwaardige inzetstuk, artikelnummer 2425978, biedt optimale bescherming voor gevoelige elektronische componenten. Het is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) en garandeert een veilige dissipatie van elektrostatische ladingen met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm. Het inzetstuk is elegant zwart en heeft twee praktische uitsparingen (278 x 233 x 36 mm) die een flexibele organisatie mogelijk maken. Het is compatibel met Euroboxen maat 3 en 4, wat een naadloze integratie in bestaande systemen garandeert. Met zijn compacte buitenafmetingen van 550 x 350 x 43 mm is het de ideale oplossing voor de bescherming en opslag van gevoelige componenten. Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en optimaliseer je productieprocessen met dit betrouwbare ESD-inzetstuk.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen 550 x 350 x 43 (L x B x H)
• Uitsparingen: 2 (278 x 233 x 36 mm)
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen 550 x 350 x 43 (L x B x H)
• Uitsparingen: 2 (278 x 233 x 36 mm)
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
| Artikelnr. | WL85631 |
| Alternatieve artikelnaam | T2-101-6-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2425978 |
| Lengte | 550 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Lengte (uitsparing) | 278 mm |
| Breedte (uitsparing) | 233 mm |
| Hoogte (uitsparing) | 36 mm |
| Aantal uitsparingen | 2 |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |