ESD SMD-assortimentsdoos met 60 dozen en schuimrooster
Ontdek de hoogwaardige ESD SMD-assortimentsbox van Licefa, verkrijgbaar bij Weidinger.eu, die speciaal is ontwikkeld voor elektronicaproductie. Met 60 dozen en een praktisch schuimrooster biedt deze assortimentsdoos optimale bescherming en organisatie voor uw gevoelige componenten. Gemaakt van dissipatief polystyreen (PS), zorgt het voor een veilige afvoer van elektrostatische ladingen met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm. De zwarte kleur geeft de doos een professionele uitstraling, terwijl de interne afmetingen van 153 x 106 x 25 mm voldoende ruimte bieden voor je componenten. Elke individuele doos meet 6 x 6 x 19 mm en is niet-geleidend, waardoor flexibel gebruik mogelijk is. Het artikelnummer 2426663 vereenvoudigt het bestellen. Deze assortimentsdoos is een onmisbaar accessoire voor iedereen die in de elektronicaproductie werkt en kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel heeft staan.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 153 x 106 x 25 mm
• Enkelvoudige doos: 6 x 6 x 19 mm (niet dissipatief)
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 153 x 106 x 25 mm
• Enkelvoudige doos: 6 x 6 x 19 mm (niet dissipatief)
| Artikelnr. | WL85738 |
| Alternatieve artikelnaam | V11-3 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2426663 |
| Lengte | 153 mm |
| Breedte | 106 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Binnenlengte | 153 mm |
| Binnenbreedte | 106 mm |
| Binnenhoogte | 25 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 150 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |