ESD-inzetstuk voor assortimentsdoos 166, 15 vakken à 52 x 47 mm
Ontdek het ESD inzetstuk voor de 166 assortimentsdoos bij Weidinger.eu, ideaal voor elektronicaproductie. Dit hoogwaardige inzetstuk van Licefa, artikelnummer 2448806, biedt 15 vakken met een vakmaat van 52 x 47 mm, perfect voor de veilige opslag van gevoelige componenten. Het is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) in elegant zwart en garandeert optimale bescherming tegen elektrostatische ontlading. De geleidingswaarde ligt in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm, wat een betrouwbare afvoer van statische ladingen garandeert. Het inzetstuk past in assortimentsdozen met binnenafmetingen van 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm en biedt daarom flexibiliteit voor verschillende toepassingen. Vertrouw op de kwaliteit en functionaliteit van dit ESD-inzetstuk om uw elektronische componenten veilig en georganiseerd op te bergen. Bezoek Weidinger.eu voor meer informatie en bestel vandaag nog.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 15 compartimenten
• Afmetingen compartimenten: 52 x 47 mm
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 15 compartimenten
• Afmetingen compartimenten: 52 x 47 mm
| Artikelnr. | WL85838 |
| Alternatieve artikelnaam | TE SOK ESD-CON 166-14/14, 15 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2448806 |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Aantal compartimenten | 15 |
| Lengte (compartiment) | 52 mm |
| Breedte (compartiment) | 47 mm |
| Hoogte (compartiment) | 21 mm |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 250 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |