ESD-inzetstuk voor assortimentsdoos 166, 54 vakken à 27 x 27 mm
Ontdek bij Weidinger.eu het ESD-inzetstuk voor de 166 assortimentsdoos, dat speciaal is ontwikkeld voor de elektronicaproductie. Dit inzetstuk met artikelnummer 2448808 heeft 54 vakken van elk 27 x 27 mm en is ideaal voor het veilig opbergen van gevoelige elektronische componenten. Het is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) en garandeert een geleidingswaarde in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm, wat optimale bescherming biedt tegen elektrostatische ontlading. Het inzetstuk heeft een elegante zwarte kleur en past perfect in assortimentsdozen met interne afmetingen van 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm. Dankzij het robuuste Licefa-ontwerp is het duurzaam en betrouwbaar. Dit ESD-inzetstuk is een onmisbaar accessoire voor iedereen die belang hecht aan organisatie en veiligheid bij de productie van elektronica. Bezoek Weidinger.eu voor meer informatie over deze en andere hoogwaardige producten.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 54 compartimenten
• Afmeting compartimenten: 27 x 27 mm
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 54 compartimenten
• Afmeting compartimenten: 27 x 27 mm
| Artikelnr. | WL85840 |
| Alternatieve artikelnaam | TE SOK ESD-CON 166-14/14, 54 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2448808 |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Aantal compartimenten | 54 |
| Lengte (compartiment) | 27 mm |
| Breedte (compartiment) | 27 mm |
| Hoogte (compartiment) | 21 mm |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 130 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |