ESD-inzetstuk voor assortimentsdoos 166, 12 vakken à 64 x 44 mm
Ontdek het ESD inzetstuk voor de 166 assortimentsdoos op Weidinger.eu - de ideale oplossing voor de veilige opslag van gevoelige elektronische componenten. Deze inlage, vervaardigd door Licefa, biedt 12 compartimenten van elk 64 x 44 mm en past perfect in assortimentsdozen met interne afmetingen van 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm. Gemaakt van geleidend polystyreen (PS) in elegant zwart, garandeert het een betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading. De geleidbaarheid van het inzetstuk ligt in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm, waardoor uw componenten veilig kunnen worden opgeslagen en gehanteerd. U vindt dit onmisbare accessoire snel en eenvoudig op Weidinger.eu met artikelnummer 2448811. Optimaliseer uw elektronicaproductie met dit ESD-inzetstuk van hoge kwaliteit en bescherm uw componenten effectief tegen beschadiging.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 12 compartimenten
• Afmeting compartimenten: 64 x 44 mm
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, inwendige afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 12 compartimenten
• Afmeting compartimenten: 64 x 44 mm
| Artikelnr. | WL85843 |
| Alternatieve artikelnaam | TE SOK ESD-CON 166-32/14, 12 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2448811 |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Aantal compartimenten | 12 |
| Lengte (compartiment) | 64 mm |
| Breedte (compartiment) | 44 mm |
| Hoogte (compartiment) | 39 mm |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |