ESD-inzetstuk voor assortimentsdoos 166, 15 vakken à 49 x 44 mm
Ontdek het ESD inzetstuk voor de 166 assortimentsdoos bij Weidinger.eu - de ideale oplossing voor de veilige opslag van gevoelige elektronische componenten. Dit inzetstuk, vervaardigd door Licefa, biedt 15 compartimenten van elk 49 x 44 mm en past perfect in assortimentsdozen met interne afmetingen van 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm. Gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) in elegant zwart, garandeert het een betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading. Met een geleidingswaarde in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm garandeert het een veilige opslag van uw componenten. Het artikelnummer 2448812 maakt het eenvoudig om snel te bestellen. Dit ESD-inzetstuk is een onmisbaar accessoire voor iedereen die werkzaam is in de elektronicaproductie en kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel heeft staan. Profiteer van optimale organisatie en verhoogde bescherming van uw componenten.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, interne afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 15 compartimenten
• Afmetingen compartimenten: 49 x 44 mm
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Inzetstuk voor assortimentsdoos 166, interne afmetingen: 295 x 166 x 21 mm of 295 x 166 x 39 mm
• 15 compartimenten
• Afmetingen compartimenten: 49 x 44 mm
| Artikelnr. | WL85844 |
| Alternatieve artikelnaam | TE SOK ESD-CON 166-32/14, 15 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2448812 |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Aantal compartimenten | 15 |
| Lengte (compartiment) | 49 mm |
| Breedte (compartiment) | 44 mm |
| Hoogte (compartiment) | 39 mm |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 130 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |