ESD-plankbekleding, gegroefd profiel, op rol, zwart, 1220 x 3 mm, 10 m
ESD-legbordafdekking met gegroefd profiel
zwart
- Materiaal: natuurlijk en synthetisch rubber
- L x B = 10 x 1,22 m (rol)
- Dikte: 3,0 mm
- Contactweerstand: 106 - 107 Ohm
- 100 % PVC-vrij en PHTHALAT-vrij
- Geluidsisolerend, zacht voor materialen
zwart
- Materiaal: natuurlijk en synthetisch rubber
- L x B = 10 x 1,22 m (rol)
- Dikte: 3,0 mm
- Contactweerstand: 106 - 107 Ohm
- 100 % PVC-vrij en PHTHALAT-vrij
- Geluidsisolerend, zacht voor materialen
| Artikelnr. | WL87233 |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Lengte | 10000 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Synthetisch rubber |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm |
| Oppervlaktetextuur | geribbeld |
| Type oppervlak | schapbedekking |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| Eigenschappen van de bekleding | elastische demping schokabsorberend |
| Incl. aardingskabel | nee |
| Incl. aardingspunt | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |