ESD-vloerbedekking "SafeGrip", rolmateriaal, donkergrijs, 3,5 mm dik, 1500 mm x 10 m
De SafeGuard "SafeGrip ESD" is een robuuste ESD-vloerbedekking voor ruimtes waar elektrostatische ontlading betrouwbaar moet werken. Dankzij de dikte van 3,5 mm is het bijzonder bestendig en is het ook geschikt voor gebieden die onderhevig zijn aan hoge belasting, bijvoorbeeld in productie, assemblage, magazijnen of ESD-beschermingszones.
De ESD vloerbedekking in de kleur grafiet sneeuwgrijs heeft een breedte van 1500 mm en is verkrijgbaar als rol van 10 m. De vloerbedekking wordt geïnstalleerd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: grafiet sneeuwgrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,5 m
• Dikte: 3,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor hoge belasting
De ESD vloerbedekking in de kleur grafiet sneeuwgrijs heeft een breedte van 1500 mm en is verkrijgbaar als rol van 10 m. De vloerbedekking wordt geïnstalleerd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: grafiet sneeuwgrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,5 m
• Dikte: 3,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor hoge belasting
| Artikelnr. | WL87668 |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Lengte | 10000 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 3,5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Kleurinformatie van de fabrikant | Grafiet sneeuwgrijs |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | Synthetisch rubber |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | 10⁶ - 9*10⁷ Ohm |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Type oppervlak | vloermat |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| Eigenschappen van de bekleding | slijtvast effen |
| Incl. aardingskabel | nee |
| Incl. aardingspunt | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |