ESD-vloerbedekking "SafeGrip Flame", rolmateriaal, donkergrijs, 3,5 mm dik, 1200 mm x 10 m
De SafeGuard SafeGrip Flame ESD is een robuuste vloerbedekking voor ESD-ruimtes waar veiligheid en veerkracht bijzonder belangrijk zijn. Met zijn dikte van 3,5 mm is het ideaal voor gebieden met veel verkeer, bijvoorbeeld in productie, assemblage of magazijnen.
De ESD-vloerbedekking is antracietgrijs, 1200 mm breed en verkrijgbaar in rollen van 10 m. De vloer wordt gelegd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
De vloerbedekking is ook slipvast tot R10 en vlamvertragend tot B1.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: steenkoolgrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,2 m
• Dikte: 3,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor hoge belastingen
• Slipweerstand: R10
• Vlamvertragend: B1
De ESD-vloerbedekking is antracietgrijs, 1200 mm breed en verkrijgbaar in rollen van 10 m. De vloer wordt gelegd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
De vloerbedekking is ook slipvast tot R10 en vlamvertragend tot B1.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: steenkoolgrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,2 m
• Dikte: 3,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor hoge belastingen
• Slipweerstand: R10
• Vlamvertragend: B1
| Artikelnr. | WL87669 |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Lengte | 10000 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 3,5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Kleurinformatie van de fabrikant | Steengrijs |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | Synthetisch rubber |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Type oppervlak | vloermat |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| Eigenschappen van de bekleding | brandvertragend effen slipvast warmte-isolerend |
| Incl. aardingskabel | nee |
| Incl. aardingspunt | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |