Kraftform Kompakt 96 VK 6,3, 6,3 x 89 mm
Glasvezelversterkte schakelkastsleutel. Mes voor Kraftform Kompakt handgreep/verwisselbaar messensysteem voor bliksemsnelle mesvervanging zonder speciaal gereedschap. Vierkante mof.
• Kraftform compacte schakelkastsleutel 6,3 mm
• Geschikt voor Kraftform handgereedschaphouder 817 VDE.
• Vierkant
• Glasvezel versterkt
• Kraftform compacte schakelkastsleutel 6,3 mm
• Geschikt voor Kraftform handgereedschaphouder 817 VDE.
• Vierkant
• Glasvezel versterkt
| Artikelnr. | WL87965 |
| Model | Kraftform Kompakt 96 VK |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05003460001 |
| Lengte | 89 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 64 mm |
| Hoogte met verpakking | 34 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |