Dopsleutelset, 3/8" aandrijving, 9-delige set
Robuuste textielband in typisch Wera-design met 9 doppen in een zeer kleine ruimte. Een licht draaiend mechanisme zorgt voor een veilige grip en eenvoudig uitnemen van de doppen. Met Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering op maat - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden. Inclusief karabijnhaak voor bevestiging aan riemlus of tas. Met fleece achterzijde en klittenband voor eenvoudige bevestiging, bijv. aan wanden, planken, werkplaatswagens en Wera 2go gereedschapstransportsysteem.
• 9-delige doppenset aan robuuste textielband, 3/8"
• Voor hand- en machinebediening (slagvast)
• Lichtlopend draaimechanisme voor veilig vasthouden en eenvoudig uitnemen van het gereedschap
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
• Geschikt voor bevestiging aan wand, schap, werkplaatswagen en Wera 2go systeem
• 9-delige doppenset aan robuuste textielband, 3/8"
• Voor hand- en machinebediening (slagvast)
• Lichtlopend draaimechanisme voor veilig vasthouden en eenvoudig uitnemen van het gereedschap
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
• Geschikt voor bevestiging aan wand, schap, werkplaatswagen en Wera 2go systeem
| Artikelnr. | WL88197 |
| Model | Belt B 4 Zyklop |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05003973001 |
| Lengte | 320 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Hoogte | 52 mm |
| Lengte met verpakking | 320 mm |
| Breedte met verpakking | 78 mm |
| Hoogte met verpakking | 52 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 8790 HMB |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 9-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |