Dopsleutelset, 3/8" aandrijving, 9-delige set
Magnetische doppenset met 9 lange slagmoerdoppen, 3/8". De slagmoertechnologie zorgt voor een bovengemiddelde levensduur van het gereedschap, zelfs onder extreme omstandigheden. Lange versie ook voor gebruik met diepliggende schroefverbindingen en uitstekende draadstangen. Het zeshoekige profiel maakt de overdracht van grote krachten mogelijk en belast de randen van de schroefmoer of schroefkop minder dan een twaalfhoekig profiel. Met Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering op maat - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden. De magneetstrip maakt tijdelijke bevestiging op metalen oppervlakken mogelijk en heeft een veilige vergrendeling en ontgrendeling van de moer dankzij de twist-to-unlock-functie.
• 9-delige doppenset op doppenmagneetstrip, 3/8"
• Inch maten
• Magneetstrip met veilige doppenhouder en toch eenvoudig te verwijderen (twist to unlock) voor tijdelijke bevestiging aan een muur, plank of werkplaatswagen
• Robuuste slagmoerdoppen voor extreem zwaar gebruik; voor gebruik met elektrische of pneumatische slagmoersleutels met 3/8" aandrijving
• Lange dopsleutels voor diepliggende schroefverbindingen, ook geschikt voor het monteren van uitstekende draadstangen in krappe inbouwruimtes
• 9-delige doppenset op doppenmagneetstrip, 3/8"
• Inch maten
• Magneetstrip met veilige doppenhouder en toch eenvoudig te verwijderen (twist to unlock) voor tijdelijke bevestiging aan een muur, plank of werkplaatswagen
• Robuuste slagmoerdoppen voor extreem zwaar gebruik; voor gebruik met elektrische of pneumatische slagmoersleutels met 3/8" aandrijving
• Lange dopsleutels voor diepliggende schroefverbindingen, ook geschikt voor het monteren van uitstekende draadstangen in krappe inbouwruimtes
| Artikelnr. | WL88424 |
| Model | 9660 B Impaktor Deep Imperial 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05005591001 |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte met verpakking | 380 mm |
| Breedte met verpakking | 90 mm |
| Hoogte met verpakking | 35 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 8790 A |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 9-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |